Komplexní doprava a realizace

Naše obchodní oddělení zajistí přepravu objednaných výrobků k zákazníkovi vlastní dopravou, nebo u menších zakázek zásilkovou službou DHL, DANZAS, TOPTRANS, či smluvním přepravcem. U větších  a objemnějších zakázek zajistíme i přepravu nadrozměrných nákladů vč. nakládky a uložení jeřábovou technikou. U nadrozměných nákladů jako jsou bazény, nádrže větších objemů a rozměrů, velké čistírny odpadních vod si zajistíme povolení nadrozměrného nákladu u Ministerstva dopravy. Součástí našich služeb v oblasti dopravy je i samozřejmost naložení objednaného výrobku v našem výrobním závodě naší zvedací technikou a to zdarma. Při objednání dopravy jsme schopni v rámci určitého časového úseku skloubit dopravu několika zakázek společně s tím, že cena pro jednotlivého odběratele je pouze podílem z celkové ceny což je pro našeho zákazníka vždy zajímavá nabídka.

Naše výrobky přepravujeme  vlastními dopravními prostředky, u větších nákladů si objednáváme speciální techniku v podobě podvalníků či jiných speciální přepravních prostředků.

Cena přepravy se počítá individuálně a to vždy dle počtu ujetých km a druhu vozidla, popřípadě společného vytížení nákladů. Vždy se snažíme, aby cena byla výhodná pro našeho zákazníka.

Při dopravě výrobku u kterého je předpoklad uvedení do provozu a zaškolení obsluhy, se snažíme zároveň s dopravou objednaného výrobku  provést v rámci jedné cesty i tuto službu, čímž eliminujeme případné další náklady na dopravu našeho technika.

Skládání jeřábDoprava bazénů

 

 

 

 

 

Nakládka bazénu 

 Přeprava bazénu Německo

čov, bazény, slevy