Nádrže a jímky obecně

Plastové nádrže  a jímky jsou určeny k akumulaci různých druhů kapalin, zejména odpadních a dešťových vod, popřípadě chemických či jiných  látek.

Plastové nádrže vyrábíme:

samonosné, nesamonosné k obetonován nebo na zakázku a to ve  válcovém nebo hranatém provedení. Nádrže jsou dodávány s plastovým víkem, vstupním vlezem a pochozím, nebo pojezdným podklopem. Součástí zakázky je i osazení vstupní, výstupních potrubí či dalších armaturních sestav.

Nádrže samonosné jsou vyráběny na konkrétní požadavek odběratele, je vždy nutno nádrž staticky navrhnout tak, aby splňovala požadavky na její užití. Druh materiálu a způsob technologie výroby je vždy navržen dle statického posouzení.

Nádrže nesamonostné válcové a hranaté k dodatečnému obetonování jsou vyráběny ve válcovém nebo hranatém provedení a jejich základní rozměry či objemy jsou v nabídce nádrže válcové a hranaté k obetonování.

Nádrže na zakázku vyrábíme dle požadavku odběratele, kde je zadán objem nádrže, nebo její tvar a velikost.

 

 

 

Co je plastová nádrž, jímka, septik?

 

Plastová nádrž, plastová jímka

Plastová nádrž – jímka slouží pro akumulaci odpadních vod či jiných tekutin s tím, že nemá odtok.
 

Plastová nádrž - septik

Septik je plastová nádrž s třemi komorami, kde dochází k usazování hrubých nečistot s odpadní vody a předčištěná odpadní voda ze septiku odtéká do kanalizace.
 

Plastová nádrže, jímka, septik - materiály

Plastové nádrže, jímky vyrábíme z materiálu polypropylen. Síly materiálu jsou použity dle rozměru a tvaru nádrže či jímky v součinnosti se statickým výpočtem nádrže.

čov, bazény, slevy